NOVOGODIŠNJIM SAJMOM POČELE JANUARSKE SVEČANOSTI

Novogodišnjim sajmom kreativaca u Foči su počele Januarske duhovne i kulturne svečanosti, koje će trajati do 3. februara naredne godine. Sajam je okupio 17 izlagača iz Foče i Gacka, i pokazao raskoš kreativnost i mašte, kao i veliki trud svih onih koji su svoje radove izložili na Gradskom trgu.

Turistička organizacija Foča ovim sajmom nastoji da promoviše kreativni ručni rad i proizvodnju suvenira i drugih ukrasnih predmeta od prirodnih materijala.

-Sajam polako prelazi u tradiciju. Naši kreativci su izložili razne zanimljive predmete koji, prije svega, mogu da budu prikladan novogodišnji poklon. Dio njihovog asortimana može se naći i u našem turističkom info-centru-rekla je direktor Turističke organizacije Foča Ljeposava Đajić.

 

happy wheels