STRATEGIJA ZA MLADE OPŠTINE FOČA

Opština Foča – Odjeljenje za privredu  i društvene djelatnosti priprema novu Strategiju za mlade opštine Foča, za period 2018-2022 godina, za koju je metodologija izrade usaglašena sa Omladinskom politikom RS usvojenom 2016.godine.

U izradi strategije, pored opštine Foča, kao nosioca izrade, učestvuju predstavnici  SO Foča, visokoškolskih  ustanova, srednjoškolska ustanova i omladinske organizacije  sa područja opštine Foča, objedinjeni u radnu grupu u kojoj svi predstavnici imaju određena zaduženja.

Omladinske organizacije trenutno vrše anketu koja će pomoći izradi nacrta strategije.  Anketa ispitanika se vrši preko linka:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfQGhqiqWqzviwUnQmqMJKs63kX9IkABRbdUPKYNGdLf6wA9g/viewform

Pozivamo omladinu dobi od 16 do 30 godina da učestvuju u anketi, kako bi došli do što  kvalitetnijih  podataka potrebnih za izradu strategije.

Ukoliko imate dodatnih sugestija,  prijedloga ili pitanja možete nas kontaktirati  putem E-mail adrese: privreda@opstinafoca.rs.ba

 

 

happy wheels