U ČETVRTAK POTPISIVANJE UGOVORA ZA STIPENDIJE

Načelnik opštine Foča Radisav Mašić potpisaće u četvrtak 13. aprila ugovore sa 185 studenata koji će u akademskoj 2016/2017. godini primati stipendiju iz budžeta opštine.

Među stipendistima su studenti sa najmanjom prosječnom ocjenom 7.50, djeca poginulih boraca i ratnih vojnih invalida, brucoši sa odličnim uspjehom iz srednje škole, studenti bez jednog ili oba roditelja, korisnici socijalne pomoći, studenti čija su oba roditelja nezaposlena, a starosna granica za stipendiju je 26 godina.

Iznos stipendije za prvu i drugu godinu je 80 maraka, studenti treće godine iz budžeta će dobijati po 90, dok će studenti četvrte, pete i šeste godine studija primati stipendiju u iznosu od 100 konvertibilnih maraka.

Potpisivanje ugovora sa studentima obaviće se u 11 sati, u Centru za kulturu i informisanje.

Konačna rang lista stipendista može se pogledati na linku:

KONAČNA RANG LISTA STUDENTSKIH STIPENDIJA OPŠTINE FOČA

 

happy wheels