РАДНО ВРИЈЕМЕ ЗА МАЈСКЕ ПРАЗНИКЕ

За вријеме мајских празника у Фочи, одлуком начелника општине, радно вријеме занатско-предузетничких и трговинских објеката биће скраћено, док ће угоститељски објекти радити у складу са прописаним радним временом.

Првог маја  у граду неће радити занатско-предузетнички и трговински објекти, као ни спортске кладионице и продавнице игара на срећу, док ће 2. и 9. маја радити од 7.00 до 12.00 часова.

У Одлуци је наведено да су за вријеме мајских празника дужни да раде Територијална ватрогасна јединица, Дом здравља, ПВиК „Извор“, КП „Комуналац“, РЈ „Електродистрибуција“, Јавни превоз путника и апотеке.

-Предузећа, установе и организације из ових области обавезни су да организују рад и дежурства у обиму који задовољава функционисање њихове основне дјелатности-наводи се у одлуци.

За вријеме трајања празника утврђено је радно вријеме апотека:

1.мај 2018. године
 „АПОТЕКА“ ФОЧА  од  10-16 часова

2.мај 2018. године

„МОЈА АПОТЕКА“  од  10-16 часова

9.мај  2018. године

„EXPERA PHARMACY“ од  10-16 часова

Надзор над примјеном одредби ове Одлуке вршиће Комунална полиција и Тржишна инспекција.

Odluka o radnom vremenu -maj 2018