ПОЗИВ ПРИВРЕДНИЦИМА – Акција прикупљања помоћи-

Позивамо све привреднике и предузетнике општине Фоча да помогну поплављена подручја у Републици Српској. Организатор акције је општина Фоча. Акцијом координира одјељење за привреду и друштвене дјелатности општине Фоча и Црвени крст Фоча. Уплату помоћи извршите на рачун неке од  трговина у Фочи а пети примјерак уплате доставите у Црвени крст, који ће према траженим спецификацијама производа од организације Црвеног крста из угрожених подручја, извршити набавку производа у уплаћеном износу.

Уплате извршити до сриједе 28.05.2014. године како би први конвој могао кренути у петак 30.05.2014. године према угроженим општинама.

У сврху уплате уписати: помоћ поплављеним подручјима.

За детаљне информација на располагању су телефони; Црвени крст: 210-098 и општина Фоча: 210-905.