Још једна зграда за борце у Фочи

У насељу Лазарево ускоро ће почети изградња још једне стамбене зграде за смјештај борачких породица. Поред сутерена и приземља зграда ће на два спрата имати 10 станова.

Инвестиција је вриједна 265 000 марака а финансира се из средстава Министарства рада и борачко-инвалидске заштите Републике Српске, које је извршило избор најповољнијег понуђача радова, а то је предузеће Конструктор из Фоче. Рок за завршетак радова је 110 радних дана.

Општина је за ову инвестицију обезбиједила локацију, инфрастуктуру и партерно уређење. У приземљу објекта биће просторије за рад мјесне заједнице Лазарево.

Ово је друга зграда која се у Фочи гради за борце и ратне војне инвалиде и у њима ће трајан смјештај добити 22 породице.