Почео са радом Аква парк у Фочи

Након што су стигли сви потребни резултати анализе воде у Фочи је отворена сезона рада Аква парка „Ушће“.

„Након што смо урадили наше интерне провјере и када су нам стигли резултати анализе воде из Завода за заштиту здравља Републике Српске, можемо потврдити  да је вода на базенима исправна и да се сви грађани Фоче могу безбједно купати у Аква парку“ , потврдио је Чедо Зеловић, руководилац Аква парка.

Радно вријеме Аква парка „Ушће“ у Фочи и ове године биће од 10,00 до 20,00 часова а цијене улазница задржале су се на прошлогодишњем нивоу. Цјелодневна улазница кошта три конвертибилне марке, полудневна двије, док је улаз за ђаке једну марку. Улаз за дјецу млађу од двије године, уз пратњу родитеља,  је бесплатан.