Николас Хил боравио у Фочи

Отправник послова Амбасаде САД у БиХ Николас Хил посјетио је данасопштину Фоча и разговарао са начелником општине Радисавом Машићем.

Николас Хил који је први пут у посјетиФочи, након састанка са начелником општине радисавом Машић истакао је  да се на састанку углавном говорило о економској ситуацији: “На састанку се углавном разговарало о економској ситуацији и високој стопи незапослености, као и о свим другим проблемима са којима се суочавају становници Фоче”, рекао је Хил након састанака са Машићем.

Николас Хил разговарао је и  са предсједником меџлиса Исламске заједнице у Фочи Салемом Ћемом, са којим је обишао локалитет Алаџа џамије.

Посјету Фочи отправник послова Амбасаде САД завршио је посјетом предузећу “Сезона”, које се бави откупом и прерадом шумских плодова, а које је користило помоћ америчке развојне агенције УСАИД.