АСФАЛТ СТИЖЕ У УЛИЦУ ПЕТРА КОЧИЋА

Уфочанској Мјесној заједници Центар почела је реконструкција Улице „Петра Кочића“ коју заједно финансирају општина Фоча и Влада РС.

Из овог насеља годинама су на адресу општине стизале примједбе грађана да је ова улица неуређена, а додатно је оштећена прошле године када су радници Телекома на овој дионици постављали оптичке каблове.

-У тој улици живи више од 50 домаћинстава и један од приоритета, који су грађани истицали, била је управо та улица. Поред асфалтирања, рјешавамо и проблем канализације, која је годинама истицала на улицу и стварала проблем посебно током љета-рекао је Радисав Машић, начелник општине Фоча.

Он је додао да ће радови коштати око 40.000 КМ, а да се завршетак очекује за петнаест дана, у складу са временским приликама.

-То је пројекат реконструкције градских улица, који смо планирали заједно са Владом Републике Срспке-рекаоје Машић.