ОДБОРНИЦИ У ПЕТАК У КЛУПАМА

Двадесет друга редовна сједница СО Фоча на којој ће се пред одборницима наћи 18 тачака дневног реда заказана је за петак, 26.децембар.

Приједлогу одлуке о усвајању ребаланса буџета општине за 2014. и Приједлог одлуке о усвајању и извршењу буџета општине за  2015.годину, неке су од најважнијих тачака о којима ће одборници расправљати.

Пред одборницима и Приједлог одлуке о висини пореске стопе за опорезивање непокретности на подручју општине, као и Приједлог одлуке о давању гаранције општине за кредитно задужење Комуналног предузећа  “Комуналац”а.д. Фоча.

Расправљаће се и о разрјешењима и именовањима директора установа чији је оснивач Општина- Апотеке Фоча, Дома здравља и Музеја Стара Херцеговина.

За дневни ред предложена је и информација о квалитету воде за пиће на подручју наше општине.

Сједница почиње у 10 часова у Центру за културу и информисање.