ПРИЈЕМ НАЧЕЛНИКА ОПШТИНЕ ЗА МЕДИЈЕ, ОБРАЗОВНЕ И ЗДРАВСТВЕНЕ УСТАНОВЕ

Начелник општине Фоча Радисав Машић организовао је данас новогодишњи пријем за представнике медија, образовних и здравствених установа. Машић је истакао да је у години на измаку општина свим корисницима буџета измирила обавезе у складу са планом.

-Ниједног дана нико није дошао у ситуацију да некоме остане дужан. Не очекујемо да ће наредна година бити лакша од претходне, али се бар надамо да неће бити тешка као ова у којој су људе задесиле поплаве-истакао је Машић.

Он је нагласио да извршна власт има успјешну сарадњу са медијима, просвјетним и здравственим радницима, којима је пожелио срећну и успјешну нову годину.

-Ових данас смо организовали више пријема за представнике општинских институција и установа и на свим тим скуповима позивамо људе на заједничко дјеловање у интересу грађана наше општине-нагласио је Машић.