БАЗЕНИ СПРЕМНИ ЗА КУПАЧЕ

Сви технички услови за почетак рада Аквапарка испуњени су, а базени ће званично почети са радом са првим сунчаним данима, највјероватније са почетком љета, од понедјељка.

-Све је спремно за почетак рада базена, ми смо били спремни и раније, али је киша омела почетак сезоне. Ми се надамо да ће током недјеље бити повољни временски услови за купаче, а ако не онда иза викенда. Базен је офарбан, техничка исправност постројења је на пуном нивоу, данас је извршена хемијска и бактериолошка исправност воде и све је у реду- рекао је начелник општине Фоча, Радисав Машић, позивајући грађане да дођу на Аква парк.

Цијене улаза у Аква парк су на прошлогодишњем нивоу, дневна карта износи 3 марке, полудневна двије, док ће дјеца улазницу плаћати једну марку.

Од 1.јула почеће и Школа пливања за дјецу до десет година. Школи, али и најавама метеоролога да нас током љета очекује лијепо вријеме и оптималне температуре, радују се сви грађани, а посебно школарци, којих сваке године на базенима има највише.