КОНФЕРЕНЦИЈА БЕБА 25. ЈУНА

Манифестација „Конференција беба“, коју годинама организује Општина Фоча у сарадњи са Министарством породице, омладине и спорта РС, као партнером,  одржаће се  25.јуна на Градском тргу у Фочи.

Циљ ове манифестације је да упозна јавност о неповољној демографској слици у Републици Српској и проблему недовољног рађања, ида се младим људима пружи подршка у њиховим настојањима да планирају и оснивају своје породице.

Право учешћа у избору трочланог Предсједништва на манифестацији имају бебе до двије године старости, рођене у периоду од 28.06.2013.до 25.06.2015. године.

Најпородица“, породица са највише дјеце присутна на конференцији и што млађих годишта, биће награђена пригодном новчаном наградом, најављено је из општинског Одјељења за привреду и друштвене дјелатности.

Пријаве за учешће на манифестацији „Конференција беба“ подносе се у шалтер сали општине Фоча, сваким радним даном у периоду од 7до 15часова.

Из општине Фоча позивају све родитеље  и бебеда својим присуством увеличају ову манифестацију, која  почиње у 19часова.