ФУДБАЛ ФРЕНДС СПОНА ПРИЈАТЕЉСКИХ ОДНОСА КЛУБОВА: СУТЈЕСКА ЗА ВИКЕНД ГОСТУЈЕ ПОДГОРИЧКОЈ БУДУЋНОСТИ

Кадетска екипа ФК „Сутјеска“ наредног викенда биће гост ФК „Будућност“ из Подгорице. Током дводневног боравка у Црној Гори млади фудбалери „Сутјеске“ ће одиграти двије утакмице, у Улцињу са екипом „Отрант“ и у Подгорици са екипом „Будућности“.

Боравак фудбалера „Сутјеске“ у Црној Гори резултат је пријатељске сарадње и гостопримства са којим се фудбалери „Будућности“ дочекују у Фочи у вријеме Међународног омладинског фудбалског турнира „Фудбал френдс“, на коме је црногорска екипа редовни учесник.

Начелник општине Фоча Радисав Машић упутио је је руководству ФК „Будућности“ захвалност и изразио жељу за наставком успјешне сарадње.

-Ово је први примјер наставка сарадње учесника традиционалне фудбалске манифестације  Фудбал френдс, који ће се проширити и на остале учеснике-рекао је Машић.