САНИРАЈУ СЕ ТРОТОАРИ У ГЛАВНОЈ ГРАДСКОЈ УЛИЦИ

У Фочи је у току санација ивичњака и тротоара у дијелу Улице краља Петра, од Шантићеве улице до горњег ћехотинског моста. Радове, чија је вриједност 12 529 марака изводи предузеће „Илиџа путеви“.

У Општини Фоча кажу да је тротоар у главној градској улици био у лошем стању, па је била неопходна комплетна санација.

-У плану је скидање постојећих ивичњака и замјена новим, скидање постојећег асфалта, санација доњег носивог слоја и поновно асфалтирање-рекла је Бранка Саламадија, начелница општинског Одјељења за просторно уређење и стамбено комуналне послове.

Она је додала да су средства за ову инвестицију обезбијеђена из буџета општине, а у складу са Програмом уређења градског-грађевинског земљишта.