НАЧЕЛНИК МАШИЋ НА ДОНАТОРСКОЈ ВЕЧЕРИ У БАЊАЛУЦИ

Под покровитељством предсједника Републике Српске Милорада Додика вечерас у Бањалуци биће одржано шесто донаторско вече у оквиру акције “С љубављу храбрим срцима”.

Прикупљена средства биће намијењена за лијечење дјеце у Републици Српској обољеле од веома ријетких обољења.

Донаторско вече биће одржано у Административном центру Владе Републике Српске са почетком у 20.00 часова, док ће истовремено на Тргу Републике, на платоу испред зграде Радио-телевизије Републике Српске са почетком у 20.00 часова бити одржан хуманитарни концерт.

Манифестацији ће присуствовати и начелник општине Фоча Радисав Машић.

У оквиру хуманитарне акције “С љубављу храбрим срцима”, претходних година одржане су донаторске вечери на којима су прикупљена средства за помоћ дјеци са малигним обољењима, дјеци са посебним потребама, дјеци обољелој од дијабетеса типа 1, дјеци с аутизмом, те средства за изградњу “Родитељске куће” за дјецу обољелу од малигних болести.