У ЧЕТВРТАК 33. СЈЕДНИЦА СО ФОЧА

Тринаест тачака нашло се на Дневном реду 33. редовне сједнице СО Фоча, која ће се одржати у четвртак, 28. Јануара.

Одборници ће расправљати о Приједлогу одлуке о висини вриједности непокретности и висини стопе пореза за непокретности на подручју наше општине.

Једна од тачака је и Приједлог одлуке о измјени и допуни Одлуке о стамбеном збрињавању повратника по основу споразума о реадмисији кроз имплементацију пројекта „Интегрисани програм подршке за реинтеграцију повратника по основу споразума о реадмисији“.

На Дневном реду је и Приједлог одлуке о приступању изради измјена и допуна дијела Регулационог плана „Центар 1“ као и информације о раду Скупштине општине Фоча и сталних радних скупштинских тијела у прошлој години.

Сједница ће се одржати у Центру за културу и информисање са почетком у 10 часова.