ШЕФ МИСИЈЕ ОСЦЕ-А У БИХ ЏОНАТАН МУР РАЗГОВАРАО СА НАЧЕЛНИКОМ МАШИЋЕМ

Шеф Мисије ОСЦЕ-а у БиХ Џонатан Мур разговарао је данас у Фочи са начелником општине Радисавом Машићем о привредној ситуацији и пројектима који се реализују у овој локалној заједници.

Начелник Машић упознао је Мура са начинима функционисања локалне управе и досадашњим радом Скупштине општине Фоча.

IMG_4237

-Ми смо захвални Мисији ОСЦЕ-а на другој званичној посјети општини Фоча. Задовољни смо што смо имали прилику да господина Мура информишемо о свим нашим активностима, а такође нам је драго да је и он задовољан. Заједничка оцјена је да је Фоча на једном примјеру добре сарадње показала како локална заједница може да се развија у интересу грађана-рекао је Машић.

Машић је додао да општина Фоча има одличну сарадњу са ОСЦЕ-ом која се свакодневно потврђује на терену.