ОДБОРНИЦИ СУТРА У КЛУПАМА

Извршење буџета Општине Фоча и реализација потрошње буџетске резерве за прошлу годину, најважније су тачке Дневног реда о којима ће се расправљати на 36. редовној сједници СО Фоча, заказаној за сутра, 28.април.

Разматраће се и извјештаји који се односе на Програм уређења грађевинског земљишта и Програм заједничке комуналне потрошње као и извјештај начелника Општине о раду у органима предузећа која обављају комуналне дјелатности. Сви извјештаји се односе на прошлу годину.

Одборници ће расправљати и о приједлозима одлука о утврђивању висине новчане награде Општине и о додјели награда и признања за ову годину.

Информисаће се и о стању и финансијском пословању предузећа у области комуналних услуга и водоснабдијевања, о раду Правобранилаштва и ОО Црвеног крста, као  и о наплати пореза на непокретности на подручју општине.

Сједница СО ће се одржати у Центру за културу и информисање са почетком у 10 часова уз директан радио пренос.