У ПОНЕДЈЕЉАК ПОТПИСИВАЊЕ УГОВОРА ЗА ОПШТИНСКЕ СТИПЕНДИЈЕ

Начелник општине Фоча Радисав Машић потписаће у понедјељак  11.априла уговоре са 170студената који ће у академској 2015/2016. години примати стипендију из буџета општине.

Износ стипендије за прву и другу годину је 80 марака, студенти треће године из буџета ће добијати по 90, док ће студенти четврте, пете и шесте године студија примати стипендију у износу од 100 конвертибилних марака.

Стипендије ће добити сви студенти са јавних и приватних факултета који су имали просјек оцјена 7,50 и више. Међу њима су студенти породица погинулих и ратних војних инвалида, студенти без једног или оба родитеља и студенти дефицитарних занимања.

Потписивање уговора са студентима обавиће се у 11 сати, у Центру за културу и информисање.