У РОК РИТМУ, ПУНИ НАДЕ, ФОЧАЦИ ДОЧЕКАЛИ НОВО ЉЕТО

Хладноћа није омела бројне Фочаке да изађу на минус и на Градском тргу уз звуке бенда “Параноид” закораче у ново љето и уз добре жеље и оптимизам отворе нових 365 поглавља. Весело и у фочанским кафићима и ресторанима, гдје се славило до зоре.

nova-2017-trg-paranoid

Године пролазе, а са Трга Краља Петра Фочаци шаљу углавном исте жеље.

-Здравље, радост и срећу. И да буде боља од претходне. Надајмо се бољем, јер наду не смијемо изгубити-пожељели су Фочаци.

Празнична атмосфера кулминирала је тачно у поноћ када је небо изнад Фоче обасјао традиционални вишеминутни ватромет.

vatromet-17

Дочек на отвореном обезбиједила је општина Фоча, а бесплатним чајевима и куваним вином грађане су загријали фочански спелеолози и планинари.

Прочитана је и новогодишња честитка начелника општине Радисава Машића који је свим Фочацима и њиховим гостима упутио најљепше жеље у 2017. години, уз увјерење да ће наредна година бити боља од 2016. и да ћемо се у Фочи сваке године моћи похвалити новим садржајима и генерално побољшањем живота.

Двочасовно славље на тргу протекло је мирно.