МАШИЋ ЧЕСТИТАО РАМАЗАНСКИ БАЈРАМ

Начелник општине Фоча Радисав Машић, свим грађанима Фоче исламске вјероисповијести, честитао је Рамазански бајрам уз жељу да предстојећи празник донесе благостање, здравље, срећу и мир.

-Желим да у добрим односима развијамо суживот, просперитет, демократске вриједности на радост и добробит свих грађана Фоча, наводи се у честитки.

Честитку су упутили и предсједник СО Фоча Изет Спахић и предсједник Удружења повратника и расељених лица, Изет Кундо:

-Свим Фочацима исламске вјероисповијести, а нарочито онима који су се вратили и живе у својима кућама и имањима, желим да Бајрам прославе у здрављу и рахатлуку са својим породицама и комшијама-стоји у честитки предјседника локалног парламента.

-Нека Вам свјетлост Бајрама обасја душу , а живот испуни најљепшим осјећањима , подари оно што желите, а немате и сачува све оно што волите, а имате. Да радост Бајрама подијелите са родбином , комшијама и пријатељима-наводи се у честитки предсједника  Удружења повратника и расељених лица, Изета Кунда.