МАШИЋ: МЕДИЈИ УЧИНИЛИ ФОЧУ ВИДЉИВОМ У ДОМАЋОЈ ЈАВНОСТИ И РЕГИОНУ

Начелник општине Фоча Радисав Машић рекао је данас на пријему за новинаре, који је организовао поводом наступајућих празника, да је ова локална заједница задовољна сарадњом са медијима и њиховим професионалним извјештавањем.

Машић је истакао да представници медија много чине да општина Фоча буде заступљена у јавном медијском простору.

Објективно и професионално извјештавање о догађајима, те критички ставови о појавама, подршка су становницима и локалној власти да лакше сагледају стање и брже рјешавају проблеме, рекао је Машић:

-Ова година је била врло успјешна када је у питању сарадња са медијима, новинари су пратили све што је локална заједница радила и у многим ситуацијама били показатељи гдје смо нешто пропустили, својим извјештавањем промовисали су Фочу и учинили је видљивом у домаћој јавности и региону, и на такву врсту сарадње рачунамо и у наредном периоду-рекао је Машић.

Пријему код начелника Фоче присуствовали су представници више медијских кућа, Радио Фоче, РТРС, Алтернативне телевизије, Гласа Српске и Новинске агенције Републике Српске.

Осим за новинаре, начелник Фоче организовао је пријем за директоре јавних установа и предузећа.