ОСВИЈЕТЉЕНА НЕМАЊИНА УЛИЦА

У Немањиној улици у Фочи, од зграде Основног суда до Основне школе “Свети Сава”, постављена је улична расвјета.

Улица дуга стотинак метара, која је имала само једну “висећу” сијалицу, добила је пет стубова лед расвјете, чиме је коначно адекватно освијетљена, а на већини стамбених зграда, уз надоградњу, станари су урадили и нове фасаде, па је улица добила много љепши изглед.

У општини је речено да је освјетљењем завршен први дио модернизације Немањине улице, која ће на прољеће, када то временски услови дозволе, бити и асфалтирана.

Из локалне управе подсјећају да се модернизацијом Немањине улице завршава реконструкција и уређење главних градских улица јер су у протекле четири године реконструисане улице Краља Петра, Његошева, Светосавска, Карађорђева, Кочићева, Вука Караџића и још неколико мањих улица у Доњем Пољу, Лазареву, Горњем Пољу и другим насељима.