ОБЈАВЉЕНИ РЕЗУЛТАТИ КОНКУРСА ЗА ОПШТИНСКЕ СТИПЕНДИЈЕ

Општина Фоча објавила је данас резултате конкурса за додјелу стипендија за школску 2017 / 2018. годину, у којој ће се из локалног буџета стипендирати 173 студента.

Међу стипендистима су студенти са најмањом просјечном оцјеном 7.50, дјеца погинулих бораца и ратних војних инвалида, бруцоши са одличним успјехом из средње школе, студенти без једног или оба родитеља, корисници социјалне помоћи, студенти чија су оба родитеља незапослена, а старосна граница за стипендију је 26 година.

За стипендију је конкурисало укупно 188 студената, услове је испунило њих 173, док је 15 остало испод црте.

Појединачни износи стипендије износе од 80 КМ до 100 КМ, зависно од године студија.

Списак студената којима је одобрена стипендија може се погледати на сљедећим линковима:

STUDENTI KOJIMA JE ODOBRENA STIPENDIJA

STUDENTI KOJIMA NIJE ODOBRENA STIPENDIJA