РАДНО ВРИЈЕМЕ ЗА ВАСКРШЊЕ ПРАЗНИКЕ

За вријеме празника од 6.до 9.априла у Фочи, одлуком начелника општине, радно вријеме занатско-предузетничких и трговинских објеката биће скраћено, док ће угоститељски објекти радити у складу са прописаним радним временом.

Осмог априла у граду неће радити занатско-предузетнички и трговински објекти, као ни спортске кладионице и продавнице игара на срећу, док ће 6. и 9. априла радити од 7.00 до 12.00 часова.

У Одлуци је наведено да су за вријеме васкршњих празника дужни да раде Територијална ватрогасна јединица, Дом здравља, ПВиК „Извор“, КП „Комуналац“, РЈ „Електродистрибуција“, Јавни превоз путника и апотеке.

-Предузећа, установе и организације из ових области обавезни су да организују рад и дежурства у обиму који задовољава функционисање њихове основне дјелатности-наводи се у одлуци.

За вријеме трајања васкршњих празника утврђено је радно вријеме апотека:

1. април 2018. године
    ЈЗУ  „АПОТЕКА“ ФОЧА  од  10-16 часова

8 . април  2018. године

ЈЗУ „МОЈА АПОТЕКА“  од  10-16 часова

1. април   2018. године

ЈЗУ  „EXPERA PHARMACY“ од  10-16 часова
Надзор над примјеном одредби ове Одлуке вршиће Комунална полиција и Тржишна инспекција.

Odluka o radnom vremenu -april 2018