PRELIMINARNA LISTA RADNIKA KOJI ĆE BITI ANGAŽOVANI NA POSLOVIMA UREĐENJA GRADA

 

Opština Foča objavila je danas preliminarnu listu radnika koji će u periodu od maja do agvusta biti angažovani na poslovima uređenja grada i prigradskih naselja, a koji se nalaze na evidenciji Zavoda za zapošljavanje .

U pitanju je projekat “Uredimo Foču” koji ova lokalna zajednica realizuje u saradnji sa UNDP-om.

Vrijednost projekta je oko 100.000 KM, od kojih UNDP obezbjeđuje 70, a opština Foča 30 odsto sredstava.

Na listi se nalazi trideset kandidata koji su zadovoljili uslove javnog poziva i ostvarili najveći broj bodova sa kojima će uskoro biti potpisan ugovor.

-Ukoliko neko od odabranih kandidata odustane od potpisivanja ugovora, na poslovima će biti angažovani sljedeći kandidati sa rang liste ispod broja 30 koji su zadovoljili administrativne kreiterije javnog poziva. Žalbe po ovoj rang listi se podnose u pismenoj formi i predaju na pisarnicu Opštini Foča, a rok za žalbe je sedam dana po objavljivanju preliminarne rang liste-potvrđeno je u opštini.

happy wheels