МАШИЋ ДАРИВАО МАТУРАНТЕ И ОДБОЈКАШИЦЕ КАРТАМА ЗА КОНЦЕРТ

Начелник општине Фоча Радисав Машић поклонио је матурантима Средњошколског центра и одбојкашицама “Маглића” улазнице за концерт “Црвене јабуке” који ће бити одржан уочи Дана општине.

Локална управа наставила је традицију и бесплатним картама за концерт поводом Дана општине, обрадовала фочанске матуранте, али и актуелне шампионке Српске у одбојци.

Улазнице за концерт “Црвене јабуке” добило је 160 матураната и 15 одбојкашица.

“Радујемо се концерту и захваљујемо начелнику за овај поклон”, каже ученица Биљана Драгаш.

Тренер одбојкашица “Маглића” Владо Вуковић рекао је да је ово још једна награда за њихов историјски успјех.

“Током цијеле године имамо подршку од начелника општине. Већ нас је наградио када смо освојили титутлу, а ово је додатни поклон за одбојкашице, коме ће се сигурно обрадовати”, рекао је Вуковић.

“Даривањем улазница симболично награђујемо младе људе, а у програму `Мајских свечаности` ове године смо планирали 20 манифестација и мислимо да за сваког од становника има нешто због чега вриједи доћи”, рекао је Машић.

Концерт “Црвене јабуке” биће одржан у Градској дворани од 20.00 часова.