POČELA SEZONA KUPANJA NA FOČANSKOM AKVA PARKU

Uređeniji ambijent, bogatiji sadržaji, novi video nadzor i bolji kvalitet vode, koja se više ne zahvata uz Drine, već iz gradskog vodovodoa, ovogodišnje su novine na fočanskom Akva parku „Ušće“ na kojem je danas zvanično počela sezona kupanja.

Akva parkom upravlja opština, a cijene ulaznica zadržale su se na prošlogodišnjem nivou.

-Prvi dan ulaz na bazen je besplatan, od sutra slijedi redovna naplata. Cijene se ne mijenjaju. Voda je kontrolisana, ispravna,  kvalitetna, temperature vode je do 25 stepeni i evo već su tu prvi kupači što je dokaz da su građani jedva čekali početak rada bazena-rekao je Zoran Ćosović, načelnik opštinskog Odjeljenja za opštu upravu.

Radno vrijeme Akva parka i ove godine biće od 10,00 do 20,00 časova, a vikendom od 9 do 20 časova. Cjelodnevna ulaznica košta tri konvertibilne marke, poludnevna dvije, dok je ulaz za đake jednu marku. Ulaz za djecu mlađu od dvije godine, uz pratnju roditelja,  je besplatan.

happy wheels