ПОЧЕЛА СЕЗОНА КУПАЊА НА ФОЧАНСКОМ АКВА ПАРКУ

Уређенији амбијент, богатији садржаји, нови видео надзор и бољи квалитет воде, која се више не захвата уз Дрине, већ из градског водоводоа, овогодишње су новине на фочанском Аква парку „Ушће“ на којем је данас званично почела сезона купања.

Аква парком управља општина, а цијене улазница задржале су се на прошлогодишњем нивоу.

-Први дан улаз на базен је бесплатан, од сутра слиједи редовна наплата. Цијене се не мијењају. Вода је контролисана, исправна,  квалитетна, температуре воде је до 25 степени и ево већ су ту први купачи што је доказ да су грађани једва чекали почетак рада базена-рекао је Зоран Ћосовић, начелник општинског Одјељења за општу управу.

Радно вријеме Аква парка и ове године биће од 10,00 до 20,00 часова, а викендом од 9 до 20 часова. Цјелодневна улазница кошта три конвертибилне марке, полудневна двије, док је улаз за ђаке једну марку. Улаз за дјецу млађу од двије године, уз пратњу родитеља,  је бесплатан.