NA TJENTIŠTU POČINJE PETI NEKTAR “OK FEST”

Sve je spremno za peti Nektar „OK Fest“ koji počinje sutra na Tjentištu i trajaće do nedjelje 8.jula.

Tokom tri dana festivala na kojem će na isto toliko bina nastupiti poznate svjetske i regionalne zvijezde, mladi iz cijelog regiona i Evrope moći će, osim u muzičkom dijelu programa, da uživaju i u pratećim sadržajima, raftingu Tarom-najdubljim kanjonom u Evropi, planinarenju, šetnji atraktivnim destinacijama Sutjeske , gledanju filmova pod otvorenim nebom u saradnji sa Operacijom kino.

Prvo veče festivala, u petak, na glavnoj bini nastupiće „Hladno pivo“, Kiril Džajkovski i „Stereo MC’s“. Sedmog jula, u subotu, publiku će zabavljati  „Letu štuke“, „Jinx“ i Džiboni, dok će posljednje veče festivala, u nedjelju, posjetioci imati priliku da uživaju u ritmovima „Elementala“, S.A.R.S.-a i „Rudimentala“ .

Najbolja zabava rezervisana je za OK kamp i binu na kojoj će nastupiti: Laka, Zemlja Gruva, Atheist Rap, Obojeni program, Ritam nereda, Orthodox celts .

Svi smještajni kapaciteti na Tjentištu već su popunjeni, a vrata OK kampa otvaraju se danas kada se očekuje prva grupa OK kampera.

 

happy wheels