Јавни позив за додјелу пластеника

У склопу пројекта „Економско оснаживање социјално и материјално угрожених особа и младих особа кроз производњу поврћа у пластеницима“ Општине Фоча у 2019. години и на основу Споразума закљученог између Општине Фоча и хуманитарне организације MUSLIM AID Сарајево, број: 02-014-51/19 од 27. фебруара 2019. године, којим су осигурана донаторска средства од стране Хуманитарне организације MUSLIM AID Сарајево од 40%, Општине Фоча од 40% и властитог учешћа корисника 20%, у циљу развоја пластеничке производње на подручју општине Фоча и члана 6. Правилника о утрђивању услова, критеријума и поступака за остваривање права на додјелу пластеника у Пројекту,  Начелник општине расписује Јавни позив за предају захтјева за додјелу пластеника од 100 м² са додатном опремом путем суфинансирања у пројекту.

У прилогу чланка се налазе Позив и Правилник, Образац захтјева за додјелу пластеника и Изјава.

Позив и Правилник

Образац захтјева за додјелу пластеника

Изјава за пластенике