USAID – Poziv za finansijsku podršku malim projektima

USAID-ov projekat PRO –Budućnost počeo je sa novim ciklusom promocije poziva za dodjelu finansijske podrške malim projektima. Opština Foča je jedna od 73 opštine uključene u ovaj projekat. Tim povodom danas je održan sastanak načelnika Opštine Foča, Radisava Mašića sa predstavnicima CRS-a i direktorom PRO-Budućnost projekta, Majdom Behrem-Stojanov.

Načelnik opštine Foča sa sardnicima dogovorio je nastavak i razvoj saradnje kroz ovaj projekat uključujući više nevladinih organizacija u radnu grupu koja će sarađivati sa CRS-om te unaprijediti i povećati broj projekata na teritoriji opštine koje finansira USAID.

Takođe, dogovoreno je održavanje radionice već u narednom mjesecu, za predstavnike organizacija i institucija iz Foče kako bi se upoznali sa detaljima narednog poziva i uz podršku opštine aplicirali za dodjelu grantova.

Izvor: Odjeljenje za privredu i društvene djelatnosti