K O N K U R S za dodjelu stipendija redovnim studentima za školsku 2019/2020. godinu

Opština Foča raspisala je danas konkurs za dodjelu stipendija redovnim studentima za tekuću akademsku godinu.

Pravo na stipendiju iz opštinskog budžeta imaju studenti sa najmanjom prosječnom ocjenom 7.50, djeca poginulih boraca i ratnih vojnih invalida, brucoši sa odličnim uspjehom iz srednje škole, studenti bez jednog ili oba roditelja, korisnici socijalne pomoći, studenti čija su oba roditelja nezposlena,studenti iz višečlanih porodica sa troje i više djece a starosna granica za stipendiju je 26 godina.

Prijave za stipendiranje sa potrebnim dokumenima dostaviti Odjeljenju za privredu i društvene djelatnosti opštine Foča, šalter br. 5.

Konkurs ostaje otvoren 15 dana od dana objavljivanja.

Konkurs se može pogledati na sljedećem linku: