Održan tradicionalni novogodišnji prijem načelika opštine

Dana 31.12.2019. godine, načelnik opštine Radisav Mašić, priredio je svečani prijem za sve zaposlene u opštini Foča

Domaćin prijema načelnik opštine Radisav Mašić, sagledavajući godinu na izmaku, posebno je zadovoljan činjenicom da je ovogodišnji budžet ispunjen u potpunosti, te da je donesen i finansijski okvir za narednu godinu.

„Mi smo radili dobro i uspješno, sve ono što je od interesa za građane je uspješno realizovano, a planirali smo dobar i realan budžet koji je najveći do sada.”

On je ocijenio da su opštinske službe dobro radile tokom ove godine i rekao da očekuje takvu saradnju i u 2020-toj.

Novogodišnje čestitke svojim sugrađanima uputili su i zamjenik načelnika opštine Foča, Zoran Elez, Sekretar SO Foča Branimir Radović, kao i načelnici opštinskih odjeljenja.

-Želim da vam godina koja je pred nama donese puno dobrog zdravlja, sreće i ljubavi i da zajedničkim snagama, tolerancijom i dobrom voljom učinimo da Foča bude još bolja i prosperitinija opština-stoji u čestitki načelnika Mašića.

Načelnik se zahvalio svima na saradnji i na naporima koje svaki pojedinac čini i doprinosi u svojoj oblasti rada i djelovanja za lijepu i naprednu Foču.