Општина Фоча обрадовала више од двије стотине малишана

Новогодишњим пакетићима Општина Фоча обрадовала је 220 малишана. Најмлађи Фочаци и ове године дружили су се са Дједа Мразом и исказивали жеље за предстојеће новогодишње и божићне празнике.

Малишани су рецитацијама и пјесмама захвалили за новогодишње дарове, а највише их је обрадовао долазак Дједа Мраза. Међу њима је и Луција Владичић.

-Била сам добра током цијеле године и планирам да будем добра и даље. У пакетићу сам добила слаткише, а новогодишња жеља ми је да добијем „ЛОЛ лутку“- каже Луција.

Луцијин другар из разреда, Лука Вуковић нада се да ће да му се остваре све новогодишње жеље, а Дједу Мразу је обећао да ће и наредне године да буде добар.

-Ове године добио сам слаткише, а Дједа Мраза сам замолио да ми поклони полицијски сет играчака- рекао је Лука.

Локална управа обезбиједила је поколоне малишанима из породица у стању социјалне потребе, дјеци из вишечланих породица, штићеницима удружења која брину о дјеци са посебним потребама, као и дјеци запослених у општинским органима и установама.