ЈАВНИ УВИД у план експропријације за реконструкцију улице Цара Лазара

Позива се заинтересована јавност да изврши увид у садржину Плана експропријације који се односи на реконструкцију улице Цара Лазара у Фочи у дужини од цца 110 метара који је урађен од стране Агенције за геодетске послове “Маркос” д.о.о. Братунац.

План експропријације је израђен у складу са Измјенама и допунама Регулационог плана “Чоходор махала” који се односи на подручје садашњег насеља Лазарево (“Службени гласник општине Фоча” број: 13/17)

План је изложен у Шалтер Сали Општине Фоча .

Јавни увид у План експропријације траје у времену од 15.01.2020 до 30.01.2020 године.

У шалтер сали на шалтеру број 3. се налази књига примједби у коју се за вријеме трајања јавног увида у времену од 07 до 15 часова могу уписати примједбе на предметни план.

За сва додатна образложења грађани се могу обратити у Одјељење за просторно уређење,стамбено-комуналне послове Општине Фоча.

Документа приложена уз овај позив можете преузети испод.

Позив

Скица снимања

Извод

Записник