Скупштина Општине Фоча – Обавјештење

Након одлуке Владе Републике Српске о проглашењу ванредне ситуације у Републици Српској због вируса корона, разматрано је питање рада и функционисања Скупштине Општине Фоча, Колегијума и сталних радних тијела Скупштине у новонасталим условима.

Након одржане телефонске сједнице Колегијума Скупштине и усаглашавања ставова са представницима политичких субјеката који су заступљени у саставу Скупштине Општине Фоча и Начелником Општине Фоча, донијет је јединствен закључак да Скупштина Општине Фоча и Колегијум Скупштине пролонгирају и одложе до даљег започете активности на одржавању 38. редовне сједнице, која је према Програму рада Скупштине Општине Фоча за 2020. годину била планирана да се одржи крајем мјесеца марта текуће године.

Скупштина Општине Фоча – Обавјештење