Пројекат ПРО- Будућност

ОПШТИНА ФОЧА
Пројекат ПРО-Будућност

Помоћ  угроженима

У оквиру USAID-овог мировног пројекта ПРО Будућност више од 50 локалних заједница у Босни и Херцеговини добило је хуманитарну помоћ у вриједности преко 80.000 КМ.

Из тога програма недавно је у општинама Фоча и Устиколина директорица USAID-а Ненеси Еслик, уручила пакете са прехрабеним производима, хигијеном и заштитном опремом.

„ Од почетка ванредне ми смо у сталном контакту са нашим заједницама. Оне су нам увјек на првом мјесту. Иако је у основи нашег пројекта изградња мира, успјели смо наћи рјешење да продужимо ургентну помоћ, јер је логучно да одговоримо на  њихове потребе и продужимо подршку у овим тешким временима“ – каже Мајда Бахрем-Стојанов, директорица пројекта ПРО Будућност.

Општина Фоча остварује успјешну сарадњу са USAID-ом и кроз пројекат ПРО Будућност реализовано је низ пројеката који су побољшали живот свих наших грађана.