Јавни увид у нацрт стратегије развоја локалних путева и улица за период 2020-2029. година

advanced divider
ЈАВНИ УВИД

Одјељење за просторно уређење,стамбено комуналне послове Општине Фоча проводећи активности на изради Стратегија развоја локалних путева и улица у насељу на подручју општине Фоча за период 2020-2029. године, у складу са Закључком Скупштине Општине Фоча од 04.06.2020. године, објављује

ЈАВНИ УВИД

У НАЦРТ СТАТЕГИЈЕ РАЗВОЈА ЛОКАЛНИХ ПУТЕВА  И УЛИЦА У НАСЕЉУ НА ПОДРУЧЈУ ОПШТИНЕ ФОЧА ЗА ПЕРИОД 2020. 2029. ГОДИНА

Позива се заинтересована јавност да изврши увид у садржину Стратегије у згради Општине Фоча, Шалтер Сала – Шалтер број 3, радним даном од 07 до 15 часова.

Стратегија је доступна и на порталу Општине Фоча.

Стратегија се може погледати или директно кликом на линк испод или прегледати на дну странице.

Заинтересовани грађани, правна или физичка лица, те друге заинтересоване организације, могу своје примједбе, мишљења и сугестије на предметну стратегију уписати у књигу примједби сваког радног дана до 16.07.2020. године у времену од 07-15 часова или изнјети на јавној расправи.

Књига примједби се налази у шалтер сали Општина Фоча – Шалтер број 3.

Сва додатна образложења могу се добити у Одјељењу за просторно уређење, стамбено комуналне послове у згради Општине Фоча.

Јавна расправа о нацрту Стратегије развоја локалних путева и улица у насељу на подручју општине Фоча за период 2020-2029. године биће одржана 17.јула 2020. године са почетком у 11:00 часова у сали ДПО у згради Општине Фоча.

Вијести

Translate »