Постављена плутајућа платформа на Пивском језеру за лакши и безбједнији приступ чамцима

Са великим задовољством вас обавјештавамо да је завршено монтирање и постављање плутајућег понтона на градској плажи у Плужинама, чија је сврха да за вријеме нижег нивоа језера купачи могу безбједно да уђу и изађу из воде, као и за пристајање чамаца како би гости који желе да уживају у крстарењу Пивском језеру имали лакши и безбједнији приступ чамцима.

Постављање плутајућег понтона на Пивском језеру је једна у низу активности у оквиру пројекта ”Туризам, Адреналин и Рафтинг Авантура (Т.А.Р.А)” који спроводе Општине Плужине и Фоча, у сарадњи са Парком природе „Пива“ и Туристичком организацијом Општине Фоча. Пројекат финансира Европска унија у Босни и Херцеговини у оквиру Програма прекограничне сарадње БиХ-Црна Гора у износу од 499.654,00 евра.