ПРЕДСЈЕДНИЦА РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ У ФОЧИ

Предсједнца Републике Српске и потпредсједница СНСД, Жељка Цвијановић, данас је у Фочи разговарала са начелником општине, предсједником ООСНСД и одборничких кандидатима на предстојећим локалним изборима. Начелник општине Радисав Машић упознао је предсједницу Републике о актуелној економској, социјалној, политичкој и пандемиолошкој ситуацији у општини. Он је захвалио Предсједници на подршци коју Влада и руководство Републике Српске пружају општини и изразио наду да ће се та сарадња наставити и у наредном периоду. Предсједница Цвијановић је изразила задовољство стањем у општини и најавила помоћ новим пројектима којима руководство општине даје приоритет. Предсједница је дала пуну подршку одборничкој листи, кандидату за начелника и активностима које у изборној активности проводи ООСНСД.