НОВА ПАРКИНГ МЈЕСТА

У настојању да ублажи проблем недостатка паркинг мјеста у граду, општина је на неколико локација изградила скоро 200 паркинг мјеста.

Дворишни простор у Његошевој улици, на коме су биле старе гараже, претворен је у паркинг са 50 мјеста.

Исто тако, дворишни простор у Немањиној улици добио је 11 паркинг мјеста, асфалтиран је пракинг у Ул. Меше Селимовића са 13 мјеста, у Улици Петра Бојовића поред постојећих има мјеста за још 23 аутомобила.

Асфалтиран је и паркинг са 50 мјеста поред новог градског гробља а ускоро ће у Студентској улици, између Болнице и Мед. Фак. Бити изграђено 46 паркинг мјеста.

Уређење постојећих и изградња нових паркиралишта ће бити настављена, а уводиће се и нови режим кориштења уређених паркинг мјеста у центру града.