Вукадиновић разговарао са новинарима о унапређењу медијске заступљености

Начелник општине Фоча Милан Вукадиновић организовао је данас новогодишњи пријем за новинаре на којем су размијењени мишљења и идеје о могућностима унапређења медијског представљања ове локалне заједнице.

Вукадиновић се захвалио медијима на објективном извјештавању, изразивши убјеђење да ће наставити да посвећеним и професионалним радом доприносе сталној заступљености Фоче у медијском простору.

“Размијенили смо мишљења у области информисања, да Фочу дигнемо на већи, озбиљнији ниво и надам се да ћемо то остварити у наредном периоду”,изјавио је Вукадиновић након састанка.

Пријему код начелника општине присуствовали су новинари Радио Фоче, Радио-телевизије Републике Српске, Новинске агенције Републике Српске и Алтернативне телевизије.

Начелник Вукадиновић организовао је новогодишње пријеме и за представнике јавних установа и предузећа и удружења грађана.