ОПШТИНА ФОЧА

Отворен Трећи позив за достављање пројектних приједлога програма прекограничне сарадње БиХ – Црна Гора 2014-2020

advanced divider

У оквиру Програма прекограничне сарадње БиХ – Црна Гора 2014-2020 отворен Трећи позив за достављање пројектних приједлога.

Рок за достављање концепт нота је 9. фебруар 2020. године до 16:00 часова.

Општи циљ Позива је подршка одрживом развоју у прекограничном подручју између БиХ и Црне Горе заједничким акцијама заснованим на ефикасном коришћењу компаративних предности програмског подручја.

Позив подржава два специфична циља:

• СЦ 1.1 Побољшан приступ тржишту рада и окружењу за стварање нових радних мјеста (880,000 евра);
  • СЦ 2.2 Побољшана превенција и управљање ризиком и ублажавање и прилагођавање климатским промјенама (1,400,000 евра).

Укупан буџет Позива износи 2,280,000 евра.

Водећи апликанти морају бити правна и непрофитабилна лица основана у БиХ или Црној Гори.

У прилогу су Смјернице за апликанте, а детаљне информације о Позиву доступне су ОВДЈЕ.

advanced divider

Вијести