ОСВИЈЕТЉЕНА ПЈЕШАЧКА СТАЗА

Ђаци и сви мјештани насеља Трноваче у МЗ Брод ријешили су један велики проблем. Поред регионалног пута изграђена је пјешачка стаза на којој је постављено 20 бетонских стубова и исто толико сијалица уличне расвјете. Ову акцију, коју је финансирала Општина, радним акцијама су подржали и мјештани. Безбједност дјеце и свих учесника у саобраћају на овај […]

ПОМОЋ ПЕНЗИОНЕРИМА

На захтјев Удружења пензионера које намјерава да уз предстојеће празнике помогне социјално најугроженијим члановима, Општина је Удружењу уплатила 8400 КМ. Тиме је Буџетом планиран грант помоћи тој категорији у износу од 30.000 КМ, у потпуности испуњен. Сва средства која је Општина уплатила Удружењу утрошена су за једнократне помоћи најугроженијим члановима, пензионерима са најнижим пензијама.