Вукадиновић-Костовић: Унаприједити безбједност грађана

Начелник општине Фоча Милан Вукадиновић и начелник Полицијске управе Фоча Велимир Костовић разговарали су о унапређењу свеукупног стања безбједности на територији коју покрива Полицијска управа и сарадњи полиције са локалном заједницом .

На  састанку је договорено да ће се у наредном периоду предузети све мјере и активности на унапређењу система видео надзора на подручју општине и сарадњи полицијских службеника са локалном заједницом, односно комуналном полицијом, те других активности кроз редовно одржавање Форума за безбједност грађана.

– Оцијењено је да ће се досадашња успјешна сарадња  наставити и у наредном периоду, кроз отворен дијалог о заједничким очекивањима, потребама и евентуалним проблемима, а све у циљу одржавања стања безбједности повољним-саопштено је из Полицијске управе Фоча.