ПОЗИВ ЗА УЧЕШЋЕ НА ДОГАЂАЈУ – ПОВЕЗИВАЊЕ СЕОСКИХ ДОМАЋИНСТАВА СА ПРУЖАОЦИМА УСЛУГА У ОБЛАСТИ ТУРИЗМА

Финансира Европска унија

ПОЗИВ ЗА УЧЕШЋЕ НА ДОГАЂАЈУ ”ПОВЕЗИВАЊЕ СЕОСКИХ ДОМАЋИНСТАВА СА ПРУЖАОЦИМА УСЛУГА У ОБЛАСТИ ТУРИЗМА”

Поштована/и,

Задовољство нам је да Вас позовемо на догађај ”Повезивање сеоских домаћинстава са пружаоцима услуга у области туризма” у организацији пројекта „Туризам, Адреналин и Рафтинг Авантура (Т.А.Р.А)“ којег финансира Европска унија. Догађај ће се организовати 15. априла 2021. године у просторијама Центра за културу и информисање у Фочи, са почетком у 12 сати.

Циљ је повезати представнике сеоских домаћинстава из Општине Фоча са представницима туристичког сектора како би се размотриле могућности за унапријеђење њихове сарадње у погледу пружања туристичких услуга. Представници Општине Фоча, сеоских домаћинстава са подручја кањона Таре и представници рафтера, као једни од главних актера у области туризма у овој општини судјеловат ће на поменутом догађају.

Епидемиолошке мјере на снази, усљед пандемије ЦОВИД19, биће поштоване током догађаја.

Пројекат Туризам, Адреналин и Рафтинг Авантура (Т.А.Р.А) спроводе општине Плужине (ЦГ) и Фоча (БиХ) у сарадњи са Туристичком организацијом Фоча и Парком природе „Пива“, са циљем развоја и промовисања прекограничног подручја ове двије општине као јединствене туристичке дестинације за активни туризам.

Реализација пројекта је почела 1. децембра 2019. и трајаће двије године, до краја новембра 2021. године.

У прилогу се налази дневни ред.

За више информација, молимо контактирајте:
Милош Вуковић, Општина Фоча
Е-маил: milosvukovic91@gmail.com