Истраживање о заинтересованости брачних парова за куповину стана по повољним условима

Општина Фоча почела је истраживање о броју и заинтересованости младих брачних парова за куповину прве стамбене јединице, по цијенама квадрата које би биле ниже од тржишних цијена.

Жеља локалне управе је да изградњом зграде омогући младим брачним паровима да по повољнијим условима дођу до своје прве стамбене јединице.

-Због тога је припремљен упитник који се  може преузети, попунити и предати у Центру за пружање услуга грађанима (шалтер сала Општине Фоча) или у Инфо центру Туристичке организације-саопштено је из општине.

Из локалне управе позвали су све заинтересоване младе брачнe парове са подручја општине да испуне упитник.

Истраживање траје до 30. септембра 2021. године.