Подјељено 150 картица породицама из општине Фоча

Породицама из општине Фоча, са троје и више дјеце, подјељено је 150 картица којим се остварује право на попуст приликом куповине робе и услуга код привредних субјеката укључених у пројекат „Пријатељи породице“.

Прве поносне картице мајкама уручио је начелник општине Фоча Милан Вукадиновић и предсједник фондације „За породицу“ Драган Дакић.

Овај пројекат само је један у низу активности у оквиру пронаталитетне политике ове локалне заједнице. Општинске структуре радиће на проширењу привредних субјеката који ће давати попусте, како би се дао допринос цијелог друштва вишечланим породицама.

Корисници који данас нису присуствовали подјели, своје картице моћи ће накнадно преузети у канцеларији број 22 с тим да ће вишечлане породице моћи и даље да се пријављују на овај позив.

Картица која се изда у једној локалној заједници, може се користити у цијелој Републици Српској.